Facebook Sohbet, Facebook Sohbet odaları, Facebook, Face Sohbet

Facebook Sohbet

71 0 admin
Sohbet Makalesi 30 Nisan 2022, Cumartesi

Facebook Sohbet

Facebook Sohbet Günümüzde internet platformu büyüyüp gelişmesi sonucunda birçok siteler meydana gelmiş ve siz kullanıcıların kullanımına sunulmuştur. Sosyal paylaşım siteleri, Facebook, Twitter, Yahoo, Instagram gibi sitelerde özellikle Facebook Sohbet, Chat platformunda hemen hemen hepimiz takılıp paylaşımlarda bulunmaktayız.

 

Bu siteler tamamen sizlerin kullanımı için özgün bir ana sayfa üzerine kurulmuş ve kullanımı kolay, büyük platformlardır. Tamamen ücretsiz ve kaliteli bir ortamda sohbet etmeniz için tasarlanmıştır.Bu sitelerde, Kameralı Chat yapabilmenizin yanında Sesli olarak da muhabbet edebilirsiniz.Mikrofon ve kamera ayarlarınızı yapılandırmak için site panelinin altındaki tüm ayarlar kısmından faydalanabilirsiniz.

 

Sınırsız bir şekilde Yazılı Chat‘te yapabilirsiniz fakat Java eklentisini gerekmemektedir aksi takdirde erişim sağlayamazsınız. İster misafir isterseniz de üye olup çift giriş seçeneğini kullanabilirsiniz.

 

Sizlerde ortamımıza katılmak isterseniz eğer, Google arama motoruna tarayıcınızdan girip sitemizin linkini arattıktan sonra ilk çıkan linke tıklayıp, ana sayfadan sohbete giriş kısmına tıklayıp nick, rumuz belirledikten sonra giriş kısmına tıklayıp odalara bağlanabilirsiniz.Hepinize iyi sohbetler dilerim.

Facebook Sohbet, Facebook Sohbet odaları, Facebook, Face Sohbet

Facebook Sohbet, Facebook Sohbet odaları, Facebook, Face Sohbet

Facebook Sohbet Odaları

Facebook Mobil uyumlu sohbet kanalları içerisinde Kendinize en yakın bölgelerden Üyeliksiz Muhabbet keyfi yaşayan Bedava chat kullanıcılarıyla bir araya gelebilir, Vatan Hasreti çeken Türk vatandaşlarımız ile bir nebze olsun, özlem giderebilmek adına sohbet odalarımızda keyifli çet sohpet yapabilirsiniz. Cepten ya da Masaüstü bilgisayar, tablet gibi sohbet bağlantısı sağlayabileceğiniz tüm Akıllı cihazlardan arkadaşlık kanallarımıza bağlanarak en fazla Türk sohbetçiye ulaşan arkadaşlık odalarımızda wap chatin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

 

 

Facebook

Facebook uzun zamandır hayatımızda olan sosyal bir ağ. Bundan önceleri herkes msn ile iletişim kurarken artık günümüzde facebook msn nin papucunu dama atmış durumda. Msn den öncesi de var tabi. O zamanlarda da mirc odalarında sohbetler vardı. Şimdi ise facebook tamamen hepsinin yerini almış durumda.

 

Her ne kadar bunun birçok nedeni de olmuşsa da en büyük nedenlerinden biride herkesin kendi ismi ve soy ismi ile birlikte sosyal ağa kayıt olmasıdır. Bu sayede hepimiz bulunabilmekte ve rumuz kavramı tarihe karışmaktaydı.

 

Ama her güzel şeyin kötü tarafı olduğu gibi bu sosyal ağında bir kötü tarafı var. Daha doğrusu birçok kötü tarafı var ama ben bunların sadece birinden söz edeceğim.

 

Yüklenen resimler konusunda. Her ne kadar bir istemediğimiz bir görüntü bu sosyal ağdan siliyorsak da Facebook bu görüntüleri silmiyor. Bu durumun birçok kişi tarafından bilinse de bilmeyen hala çok kişi var. Bunu kısaca sizde deneye bilirsiniz. Örnek resminiz url adresini kayıt edin. Daha sonra resmi silin. Ve resmi sildikten sonra ayrı url adresini adres çubuğuna girin. Ve resim karşınız da.

 

Bunla ilgili yapılan son açıklama sistem yavaş. Şu anlık yapacak bir şey yokmuş. Bu derece büyük bir sosyal ağ da bu durum bu kadar basit bir cevapla ne kadar kapatılabilir. Yorumu size bırakıyorum.

Facebook Sohbet, Facebook Sohbet odaları, Facebook, Face Sohbet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir